Akyol İnşaat - Yalova

Akyol İnşaat ve Dekorasyon, kurulduğu günden itibaren yenilikleri takip ederek büyümüş ve bulunduğu sektörde öncü olmuştur. Firmamız güçlü birikimiyle yenilikçi ve kusursuz projelere imza atmaya devam etmektedir.

Kategori: Girişimcilik
|
Gösterim: 2700
Yayın Tarihi

Baybars ALTUNTAŞ Başarı Öyküsü

ABD'de geçen yıl düzenlenen Girişimciler Zirvesi'ne davet edilen 275 girişimciden birisi olan ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın özel mektubunu ABD Başkanı Barack Obama'ya veren girişimci 41 yaşındaki Baybars Altuntaş, yaşam ve başarı öyküsünü bir kitapta topladı.

Kategori: Girişimcilik
|
Gösterim: 14767
Yayın Tarihi

V. Yönetici Günleri Etkinlikleri

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesinin ilk öğrenci topluluğu özelliğini taşıyan Yönetici Topluluğu'nun bu yıl 5.sini düzenlediği "Yönetici Günleri" 16 Aralık 2011 günü 12:45'de başladı, 17 Aralık 2011 Cumartesi saat 19:00'da son buldu.

Kategori: Girişimcilik
|
Gösterim: 3578
Yayın Tarihi

Baybars ALTUNTAŞ – Otobüsten İndim BMW’ye Bindim

Baybars Altuntaş zekasını ve yeteneğini kullanarak sıfırdan başlayan ve Amerika Birleşik Devletleri’nin zirvesi olan Beyaz Saray’a kadar yükselen girişimcilik macerasını Otobüsten İndim BMW’ye Bindim adlı kitabında okuyucularına sunuyor.

Kategori: Girişimcilik
|
Gösterim: 4526
Yayın Tarihi

II. Uluslararası Girişimcilik Zirvesi'nde ÇOMÜ de Temsil Edildi

ABD ve Başbakanlık işbirliği ile organize edilerek ABD Başkan Yardımcısı Joe Bıden, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Cemil Çiçek, Başbakan Yardımcısı Ali Babacan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç, ABD Dış İşleri Bakanlığı Küresel Gençlik Sorunları Özel Danışmanı Ranon Farrow, TAV Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sani Şener, TURKCELL Genel Müdürü Sürayya Ciliv, INTEGO Genel Müdürü Murat Talu, EDEAVOR Türkiye Genel Müdürü Didem Altop, Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Melek Pulatkonak, SYNOPSIS Başkanı Selçuk Kiper, Türkiye Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Dinler gibi önemli isimlerin konuşmacı olarak katıldığı, II. Uluslararası Girişimcilik Zirvesi İstanbul 2011 Genç Girişimcilik Yarışması?nda Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi de temsil edildi.

Kategori: Girişimcilik
|
Gösterim: 4784
Yayın Tarihi

Bu sitenin altyapısı ve tasarımı, yönetilebilir web projelerini en iyi yorumlayan sanatçılar tarafından hazırlanmıştır.

Sizde kendinize ait böyle güzel bir internet sitesi istiyorsanız, benimle irtibata geçebilirsiniz.

© 2017 - Muhammed Enes AYDÜZ - Joomla! Profesyoneli

Joomla! Ekip